» Привітання голови райдержадміністрації та голови районої ради з днем працівників лісу.

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Онуфріївщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників лісу!

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності району.

Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд Онуфріївщини і України загалом, ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, нарощуєте випуск продукції лісового господарства.

Велика вдячність вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, добра і достатку.

Голова районної

С. САМОРОДЧЕНКО