» Щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації.

Щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації.

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Самородченка в понеділок, 17 вересня 2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Валентини Здебської, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, районних ЗМІ на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Голова райдержадміністрації анонсував заходи, які відбудуться на території району та області у вересні-жовтні місяці цього року та ознайомив учасників наради з питаннями, які розглядалися на обласній апаратній нараді при голові ОДА Сергієві Кузьменкові, зокрема це питання:

про забезпечення енергетичної незалежності країни;

про затвердження обласної комплексної програми розвитку автомобільних доріг Кіровоградщини;

про поліпшення інвестиційного клімату в області;

про хід проведення в області ремонту доріг загального користування державного та місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності;

про будівництво сільських амбулаторій.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Зокрема, Людмила Мерівайк, адміністратор відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації, повідомила про хід проведення в районі ремонту та будівництва доріг загального користування державного та місцевого значення, а також вулиць та доріг комунальної власності. Так на 2018 рік, за рахунок субвенції з державного бюджету, сума коштів виділена району становить 10067,7 тис. грн.., з них на поточно-ремонтні роботи-7918,7 тис. грн.., на утримання автодоріг-2149,49 тис.грн. У місцевих бюджетах органів місцевого самоврядування на ремонт автомобільних доріг комунальної власності передбачено 2608,2 тис. грн., станом на 01 вересня 2018 року проведено ремонт доріг на загальну суму 1028,9 тис. грн..

Олена Самородченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації, інформувала про готовність закладів освіти до опалювального сезону 2018-2019 років.

Олег Тарабан, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомив про надання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» та стан надання житлових субсидій.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

18-09-2018, 13:32 41 0