» Відбулася нарада

Відбулася нарада

23 січня 2018 року Перший заступник голови районної державної адміністрації Дуднік І.В. провів нараду, на якій було розглянуто звернення жительки с. Куцеволівка, щодо не нарахування їй пільгової пенсії. В нараді прийняли участь керівники відділів райдержадміністрації, керівники організацій та установ району.

На початку наради Ігор Валерійович наголосив про необхідність проведення спільних дій присутніх по організації заходів щодо вирішення в межах чинного законодавства питання заявниці.

Запропонував керівникам організацій і установ розробити та узгодити зазначені заходи.

Заслухавши виступи Гуленка Т.Г., Гришанова А.І., Клименюк Н.В., Плітки Т.О. та Зозулі О.В. та після обговорення було надано ряд доручень Онуфріївському сектору з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Світловодського об’єднаного ПФУ в Кіровоградській області та керівникам відділів райдержадміністрації.

23-01-2018, 09:25 113 0