» Вітання Президента з нагоди Дня усиновлення

Вітання Президента з нагоди Дня усиновлення

Дорогі співвітчизники!
30 вересня християни вшановують пам’ять святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це трагічне і водночас величне християнське свято символізує жіночу мудрість, доброчесність та готовність до самопожертви заради віри.
Знаменно, що саме у цей день українці відзначають День усиновлення.
Сьогодні тисячі українських дітей, які втратили рідну сім’ю, проживають і виховуються у дружніх, щасливих родинах. Вони відчувають щиру турботу про себе, вчаться любити ближнього, робити добро, бути активними членами суспільства.
Глибоко переконаний, що сім’я є найкращим середовищем для зростання здорової дитини. Кожна година, день, рік, які дитина проживає в люблячій родині — це інвестиція в її успішне майбутнє. І мені приємно, що серед нас так багато людей, які присвятили своє життя вихованню дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
Дорогі усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі, низький уклін вам за щоденну кропітку працю, за вашу щедрість та любов до дітей, за готовність віддати часточку себе заради благополуччя і добробуту дитини.
Ми вами пишаємося. Нехай шанують вас діти та береже Бог.
Петро ПОРОШЕНКО
1-10-2018, 12:48 43 0

Коментарі