» Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів нашого краю!

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів нашого краю!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення. Тому у ваших руках зараз доля цілого покоління наших дітей, що завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами нашої територіальної громади.

Коли батьки знаходяться на роботі, про їх малюків з ранку до вечора піклуються досвідчені вихователі, а годують невтомні руки нянь. Саме Ви виховуєте нашу малечу, навчаєте дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, готуєте до шкільного життя.

Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія.

В цей особливий День вітаємо вихователів і всіх дошкільних працівників Онуфріївщини! Бажаємо вам здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів у вашій праці, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей та батьків!

Голова районної                                                                          Голова районної ради

державної адміністрації

С. САМОРОДЧЕНКО                                                                  Т. УТКІНА

1-10-2018, 12:53 38 0