Меню

+ А           - А

Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

2 вересня 2015 року «Його серце віддане дітям»

        «Його серце віддане дітям». Під такою назвою було проведено лінійку Пам’яті в НВК «Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей імені В.О.Сухомлинського», участь в якій крім школярів, вчителів, ветеранів педагогічної праці взяли начальник обласного департаменту освіти і науки Таборанський В.П., голова обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Скалько С.Л., професор Кіровоградського державного педагогічного університету Калініченко Н.А., заступник голови Онуфріївської РДА Пеннер О.В., начальник відділу освіти Онуфріївської РДА Самородченко О.Г. заступник голови обласного комітету профспілки Шатна Л.Ф.
Директор навчально-виховного комплексу Деркач В.Ф., відкриваючи лінійку пам’яті, наголосила на тому, що В.О.Сухомлинський –великий українець, син нашої Кіровоградської землі, видатний учений – педагог, член-кореспондент АПН, Заслужений учитель, Герой Соціалістичної Праці, журналіст, письменник, філософ, мудра людина із щирим серцем.
Директор департаменту Таборанський В.П., звертаючись до присутніх вчителів та дітей, зазначив, що В.О.Сухомлинський увійшов у історію української педагогіки як педагог-гуманіст, творець педагогічної системи, в центрі якої перебуває дитина як унікальна особистість.
Заступник голови РДА Пеннер О.В. відмітив: «Віддаючи дітям тепло, всю любов палкого серця, Василь Олександрович учив своїх вихованців бачити, відчувати, розуміти й творити добро. Він залишив своїм учням мудрі настанови, які не втратили своєї актуальності і в наш нелегкий час».
Голова обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Скалько С.Л. зазначила, що, не зважаючи на те, що Василь Олександрович прожив порівняно недовго і помер у розквіті творчих сил,він багато зробив для дітей, для школи, для всієї педагогічної науки. Понад 30 років працював спочатку учителем, а потім директором сільської школи, всіма помислами й серцем живучи серед школярів і для школярів, по краплиночці віддаючи їм жар свого трепетного учительського серця.
Професор Кіровоградського державного педагогічного університету Калініченко Н.А. наголосила на тому, що Василь Олександрович був Добротворцем. Це значить, що творив добро. Він сіяв розумне, добре, вічне.Звертаючись до своїх учнів, Василь Олександрович говорив: «Робіть так, щоб людям, які вас оточують, було добре…»Він був людиною великої сили волі й мудрості, надзвичайно талановитою і, водночас, працьовитою. Він був вимогливим до себе і до своїх колег.
За традицією в день пам’яті В.О.Сухомлинського всі школярі, вчителі, ветерани педагогічної праці, колишні учні видатного педагога, присутні гості вшанували світлу пам’ять Учителя хвилиною мовчання і поклали квіти на його могилу.2 вересня 2015 року «Його серце віддане дітям»


2 вересня 2015 року «Його серце віддане дітям»


2 вересня 2015 року «Його серце віддане дітям»


2 вересня 2015 року «Його серце віддане дітям»


2 вересня 2015 року «Його серце віддане дітям»
скачать dle 10.1русский торрент трекер

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien