» 18 вересня ЦНАП Онуфріївської районної державної адміністрації відзначив перший ювілей – 5 років з дня створення!

Центр надання адміністративних послуг Онуфріївської районної державної адміністрації (далі ЦНАП) працює вже п᾽ять років та є моделлю інтегрованого офісу, тобто працює за принципом «єдиного вікна».

ЦНАП - це постійно діючий робочий орган, де можна одержати певну інформацію, консультацію чи послугу з найменшою кількістю відвідування.

В ЦНАПі можна зареєструвати бізнес, нерухомість, оформити право власності чи користування земельною ділянкою, отримати відомості з Державного земельного кадастру,документи, що надають право на виконання будівельних робіт, зареєструвати декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб᾽єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, інші документи дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, а також, отримати консультації з даних питань.

Через ЦНАП можливо отримати електронні послуги , а саме замовити витяг з Державного земельного кадастру через Інтернет.

Постійно надається інформація про порядок надання адміністративних послуг суб’єктам звернення по телефону. Налаштовано електронну пошту.

На офіційному веб-сайті Онуфріївської районної державної адміністрації в розділі «Центр надання адміністративних послуг»розміщено інформацію про Центр, яка постійно оновлюється.

З метою покращення надання послуг у центрі надання адміністративних послуг Онуфріївської районної державної адміністрації є можливість оплати за послуги: POS-термінал на робочому місці адміністратора.

На сьогодні в Центрі надання адміністративних послуг Онуфріївської райдержадміністрації можливо отримати 136 видів адміністративних послуг, що на66% більше ніж на дату відкриття ЦНАПу.

Станом на 24 вересня 2018 року Центром надання адміністративних послуг Онуфріївської районної державної адміністрації надано близько 3233 адміністративні послуги, що на 3% більше відповідного періоду минулого року та на 23 % більше відповідного періоду 2014 року.

Найбільша кількість звернень у звітному періоді в абсолютному значені отримана у сфері послуг Держгеокадастру близько 65,3%. На другому місці по кількості прийнятих заяв – послуги у сфері державної реєстрації нерухомого майна – 29,0% та у сфері реєстрації бізнесу – 3,7%.

Адміністратори ЦНАПу постійно підвищують свій рівень професіоналізму та обізнаності. Так, адміністраторами ЦНАПу прийнято участь в онлайн-курсі організованому спільно Міністерством економічного розвитку і торгівлі Українита Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit та отримано сертифікати підвищення кваліфікації: "Єдині вимоги (стандарт) до якості обслуговування відвідувачів ЦНАП".

Для проведення аналізу зауважень і пропозицій суб’єктами звернень щодо якості надання адміністративних послуг та вжиття відповідних заходів щодо їх недопущення у подальшій роботі в ЦНАПі розміщено скриньку висловлення суб’єктами звернень та пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг та книгу скарг та пропозицій.

Велика увага адміністраторів приділена на доступність консультацій по питаннях, що входять в їхню компетенцію, які громадяни можуть отримати, як за телефонним номером 20-437, так і під час особистого звернення завітавши до нас за адресою: смт.Онуфріївка, вул.Центральна,11, перший поверх.

ЦНАП працює з понеділка по п’ятницю без перерви на обід.

Окрім того, свої побажання і пропозиції щодо організації роботи Центру та підвищення якості надання послуг надсилайте на електронну адресу: cnap@onufrievka.kr-admin.gov.ua.

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС - девіз нашого ЦНАПу!

Начальник відділу, адміністратор

відділу надання адміністративних

послуг райдержадміністрації                                                                Н.Журавльова

1-10-2018, 13:03 35 0