» Штрихи до портрета В. О. Сухомлинського

Штрихи до портрета В. О. Сухомлинського

28 вересня 2018 року в Онуфріївському районі відбувся заключний етап обласного педагогічного марафону «Штрихи до портретаВ. О. Сухомлинського». Педагогічна спільнота Онуфріївського, Олександрійського, Світловодського районів, міст Світловодська та Олександрії мали змогу попрацювати з проблеми: «Діалог, що продовжується: популяризація та поширення ідей В. О. Сухомлинського в освітньому просторі».

В районному будинку культури на спільній виставці всі учасники мали змогу представити власні напрацювання, приурочені 100-річчю з дня народження В. О. Сухомлинського. На урочистостяхпредставниками творчої групи комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»Міцай Ю. В., Половенко О. В., Гайдою Л. А., Плякою С. М. було підведено підсумки, проаналізовано роботу в рамках даного проекту. Щирі вітання освітянам лунали від імені Уткіної Т. І., голови районної ради, Здебської В. П., заступника голови районної державної адміністрації, Самородченко О. Г., начальника відділу освіти.

На базі закладу загальної середньої освіти навчально-виховний комплекс «Павлиська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – ліцей іменіВ. О. Сухомлинського" було організовано роботу п’яти локацій для зацікавлених педагогів. Паралельно проходили екскурсії в педагогічно-меморіальному музеї Василя Олександровича Сухомлинського.

2-10-2018, 14:52 46 0