» АГРОЕКСПО - 2018

АГРОЕКСПО - 2018

З 26 по 29 вересня 2018 року у Кропивницькому відбулась найбільша Міжнародна виставка України "AGROEXPO-2018". Експозиції виставки були розміщені на рекордній для України площі – понад 125 тисяч квадратних метрів. На виставці було представлено кращі зразки товарів і продукції різноманітних галузей – техніка і технології, рослинництво, тваринництво і птахівництво, транспорт та спецтехніка, будівництво та енергозабезпечення, екологія, лісове та присадибне господарство.

В рамках заходів Міжнародної агропромислової виставки AgгоЕхро - 2018" в м. Кропивницькому 26 вересня 2018 року було проведено панельну дискусію на тему "Державна підтримка розвитку галузей АПК України" за участю керівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України.

В цьому році на "AGROEXPO-2016" в павільйоні «Тваринництво» працювала виставка племінних порід тварин та птиці дефілією «Онуфріївський кінний завод №175» було представлено двоє коней чистокровної верхової породи.

На виставці також проводивсятест-драйв тракторів, де кожний бажаючий мав можливість в якості водія випробувати зразки сучасного тракторобудування.

В рамках виставки працював традиційний "Покровський ярмарок".

29 вересня 2018 року Онуфріївський район представляв економічний, культурний і туристичний потенціал району.

Окрім цього було представлено продукцію, вироблену фермерськими господарствами та фізичними особами підприємцями що провадять свою діяльність на території району.

Свою продукцію представили: ФОП Литвин А.О. (борошно в різній розфасовці), ФОП Шиба О.Я. (копчена та в’ялена риба), ФОП Новохатько О.В. (соми), ФГ “Весна” (яблука, яблучні чіпси) — керівник Олексій Скриль, ТОВ «Куцеволівські сади» (яблука) – керівник Юрій Охінько, ФГ “Лю В.В.”(овочева продукція) — керівник Володимир Лю, ФОП Самброс І.С. (хліб).

Презентуючи Онуфріївщину, до представників журі з щирим словом звернувся голова Онуфріївської районної державної адміністрації Сергій Самородченко. Він подякував за представленуможливість взяти участь у цьому чудовому заходіі зазначив, що виставка "AGROEXPO-2018”, дає можливість учасникам налагодити нові ділові контакти та максимально широко представити свою продукцію, а відвідувачам — знайти все необхідне: від товарів і послуг — до готових рішень для свого агробізнесу.

Аматори народної творчості Деріївського сільського будинку культури Тетяна Лавецька та Валентина Гладка представили виставку цікавих творчих робіт — ковані вироби, ляльки – мотанки, декоративні свічі, мило ручної роботи та багато іншого — від майстрів народного декоративно-ужиткового мистецтва району: Дідченко Романа, Пилипась Світлани, Іванової Любові, Вельган Марини.

Музичний супровід презентації району було представлено вокальною групою «Павлишанка» (Павлиський СБК). Учасники ярмарку були у захваті від виступу народного оркестру народних інструментів районного будинку культури (керівник Ткаченко Валентина). Під супровід оркестру співали Науменко Аліна та Курило Богдан.

Організацієюучасті нашого району в ярмарку займалися перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Дуднік,начальник відділу агропромислового розвитку Ольга Зозуля, начальник відділу культури і туризму Світлана Балим.

Районна державна адміністрація висловлює щиру подяку керівникам сільськогосподарських підприємств (ФГ «Головченко і син», ТОВ «Злагода», ПП «Возбор», ФГ «Агролан – К», СФГ «Маяк», ФГ «Мазуркевич», ФГ Сироти О.Ф., ПП «Овен», ФГ «Голов’янко», ФГ Гомовича, ФГ «Житниця-М», ФГ «Підлісне», ФГ Погрібного І.А., СФГ «Костянтинівське», ФГ «Надія», ПП «Колібрі», ФГ «Арта-2005», ТОВ «Успенський рибгосп», ФГ «Вдала нива», ФОП Сажка Ю.В. та інші), які надали матеріальну допомогу у підготовці до участі у виставці та кафе «Камелот» (В.Торба) і ФОП Кушнір Л.В. у приготуванні смаколиків.

Виставка “АГРОЕКСПО-2018”, та “Покровський ярмарок” залишили багато приємних вражень в учасників та відвідувачів.

.

2-10-2018, 17:45 54 0