» Відбулась нарада при заступнику голови райдержадміністрації Валентині Здебській

Відбулась нарада при заступнику голови райдержадміністрації Валентині Здебській

02 жовтня 2018 року заступник голови районної державної адміністраціїВалентина Здебська провела нараду за участю завідувача сектора молоді та спорту райдержадміністрації Сергія Чауна, головного спеціаліста сектора молоді та спорту Тетяни Терещенко, начальника відділу освіти райдержадміністрації Олени Самородченко, методиста відділу освіти Інна Угринчук, голови районної організації ФСТ «Колос» Григорія Винника, директора ДЮСШ «Юність» Світлани Роботи та вчителів фізичної культури у загальноосвітніх навчальних закладах району. На нараді були розглянуті питання:

про стан фізичної культури і спорту у загальноосвітніх школах району;

про участь школярів в районних та обласних змаганнях;

про рейтинг територій за показниками загальнокомандної першості обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році.

Розгляд питань наради пройшов активно та змістовно. При обговоренні питань вчителі висловили свої пропозиції щодо проведення районних спортивних змагань та участь в обласних змаганнях, які були прийняті до уваги. Як стверджували у своїх виступах доповідачі найактуальнішим питанням на сьогодні є пропаганда здорового способу життя здійсненням фізкультурно-спортивних заходів. Заступник голови райдержадміністрації Валентина Здебська наголосила на якісній підготовці школярів в обласних змаганнях та акцентувала увагу учасників зібрання працювати на результат.

2-10-2018, 19:28 46 0