» Подаруйте дитині родину!

Подаруйте дитині родину!

Щороку, 30 вересня, Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди.

Головне завдання дорослих, захистити права кожної дитини, а особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом повернення їм того, що, волею долі, у них відібрало життя, – гідності, самоповаги, віри в добро, а найголовніше – батьківської любові.

В Онуфріївському районі проживає 11 усиновлених дітей. На первинному обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває49 дітей, які можуть бути усиновлені. Сьогодні держава підтримує тих, хто прийняв рішення та ступив на шлях усиновлення та створення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування родин, де будуть зігріватися серця.

Напередодні Дня усиновлення в цьому році районною державною адміністрацією, службою у справах дітей, районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді також проводилися заходи з нагоди цієї події.     У ДБЗТ «Жива Перлина» виховуються діти, які можуть бути усиновлені і їх привітали представники соціальних служб району пам’ятними подарунками. Також проведено рекламну акцію, метою якої було пропагування сімейних форм виховання, зокрема, усиновлення. Спеціалістами служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді презентувалися жителям району буклети, рекламні проспекти з тематикою усиновлення. Приємно відзначити, що пересічні громадяни цікавилися, ставили питання, які стосувалися теми усиновлення дітей, які залишилися без батьків.

Служба у справах дітей Онуфріївської районної державної адміністрації дякує всім, хто його пройшов, хто став люблячими і дбайливими батьками, хто взяв на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для кого Діти є одним із найголовніших життєвих орієнтирів, хто здійснив власну мрію бути батьками, а також тих, хто на дорозі до цього важливого рішення!

Нехай у Ваших сім’ях панує мир та злагода, нехай повниться щасливим дитячим сміхом Ваша домівка, ростуть здоровими і успішними сини та доньки, а Віра, Надія та Любов ніколи не покидають Вас.

Велика шана і низький уклін вам, дорогі батьки, за ваші чуйні серця і справжню любов до дітей, адже діти - це не тільки джерело радості - це щастя створене працею!

4-10-2018, 19:13 39 0