» Вітання голови РДА Сергія Самородченка та голови районної ради Тетяни Уткіної з Днем працівників освіти

Шановні освітяни, дорогі вчителі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти!

Учитель – це людина, котра запалила в кожному з нас вогник знань, стала другом і мудрим наставником, це той, кому ми значною мірою зобов’язані своїми особистими і професійними перемогами.

Вам вірять, у вас вчаться, до вашої думки дослухаються. Не шкодуючи часу, сил і життєвої енергії, ви невтомно і наполегливо плекаєте наше майбутнє – молоде покоління розумних, активних, свідомих, талановитих українців.

Дякуємо Вам, дорогі освітяни, за щоденну сумлінну працю, за невтомний творчий пошук, за відданість справі та душевне тепло, яким ви завжди з готовністю ділитесь зі своїми вихованцями.

Нехай вам завжди всміхається доля, дарує здоров’я, життєву наснагу, тепло та любов!

Голова районної державної                                             Голова районної ради

адміністрації

С. Самородченко                                                            Т. Уткіна

8-10-2018, 13:30 38 0