» Шановні працівники поштового зв’язку!

Шановні працівники поштового зв’язку!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Всесвітнім днем пошти! Щодня наші громадяни користуються послугами поштового зв’язку. Ви відіграєте важливу роль в оперативному інформуванні населення, постійно працюєте над поліпшенням якості роботи та культури обслуговування, розширенням спектру послуг відповідно до вимог сьогодення. Листонош завжди чекають з нетерпінням, адже саме ви приносите свіжі новини, доставляєте пенсії, радуєте привітним словом.

Щира подяка вам за щоденну нелегку і відповідальну працю. Бажаємо родинного затишку і добробуту, міцного здоров'я, успіхів у праці.

Голова районної державної                                               Голова районної ради

адміністрації

С. Самородченко                                                              Т. Уткіна

8-10-2018, 13:34 15 0