» ЦЕ НАЛЕЖНА РЕАКЦІЯ НА ГЕНОЦИД, ЗДІЙСНЕНИЙ РАДЯНСЬКИМ РЕЖИМОМ ПРОТИ УКРАЇНЦІВ – ПРЕЗИДЕНТ ПОДЯКУВАВ СЕНАТУ США ЗА РЕЗОЛЮЦІЮ ЩОДО ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 РОКІВ

ЦЕ НАЛЕЖНА РЕАКЦІЯ НА ГЕНОЦИД, ЗДІЙСНЕНИЙ РАДЯНСЬКИМ РЕЖИМОМ ПРОТИ УКРАЇНЦІВ – ПРЕЗИДЕНТ ПОДЯКУВАВ СЕНАТУ США ЗА РЕЗОЛЮЦІЮ ЩОДО ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 РОКІВ

Президент Петро ПОРОШЕНКО подякував Сенату Сполучених Штатів Америки за прийняття резолюції про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу. Глава держав підкреслив, що це рішення є свідченням стратегічного партнерства наших країн
«Ми отримали дуже важливу новину. Сенат Сполучених Штатів Америки прийняв надзвичайно важливу двопартійну резолюцію, якою визнає трагедію Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу», - сказав Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром закордонних та європейських справ Словацької Республіки Мирославом Лайчаком.
«Я впевнений, що той геноцид, який був організований і здійснений радянським режимом проти українського народу, сьогодні на це була належна реакція наших партнерів у Сполучених Штатах. Що є свідченням стратегічного партнерства між Україною і США, яке надзвичайно зміцнилося за останні чотири роки»,  - особливо підкреслив Президент.
«Ми дуже довго боролися за це. Надзвичайно вдячні сенаторами як республіканцям, так і демократам», - зауважив Глава держави та нагадав, що під час робочого візиту до США на зустрічах обговорював це питання з американською стороною.
Президент подякував Міністерству закордонних справ України, посольству України у США та працівниками Адміністрації Президента за зусилля, докладені для прийняття відповідного рішення. Він додав, що таке рішення Сенату США є реакцією на дуже чітко організовану роботу.
«Я дуже сподіваюся, що приклад США наслідуватимуть і інші країни. Думаю, що це продовження тої ретельної роботи по формуванню проукраїнської світової коаліції», - сказав Петро Порошенко.
За матеріалами Офіційного інтернет-представництва Президента України: 
https://www.president.gov.ua/news/ce-nalezhna-reakciya-na-genocid-zdijsnenij-radyanskim-rezhim-50194
8-10-2018, 14:06 43 0

Коментарі