» МОЗ УКРАЇНИ БУДЕ МОНІТОРИТИ, ЯК ОБИРАЮТЬ ЛІКАРІВ МАЙБУТНІХ СІЛЬСЬКИХ АМБУЛАТОРІЙ

Інформація про кількість лікарів і декларацій про вибір лікаря у 512 сільських амбулаторіях, які будуть побудовані у рамках заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, тепер доступна он-лайн
У нових сучасних амбулаторіях в українських селах мають надавати послуги первинної медичної допомоги лікарі, яким пацієнти довірять своє здоров’я. Кваліфікований лікар у селі, який має комфортні умови роботи та достойну оплату праці, – ключова мета МОЗ України. Кожна побудована амбулаторія має бути з лікарем. Міністерство охорони здоров’я буде моніторити, щоб у кожній амбулаторії були лікарі, яких обрали пацієнти.
Нагадаємо, наказами Мінрегіону України за погодження МОЗ України  визначено перелік з 512 проектів сільських амбулаторій, що будуть побудовані у сільській місцевості  всіх регіонів України. Загалом на це розподілено 2,7 млрд. грн.
У Кіровоградській області побудують 18 амбулаторій.
У Вінницькій – 14 амбулаторій, Волинській – 9, Дніпропетровській – 18, Донецькій – 23, Житомирській – 22, Закарпатській – 16, Запорізькій – 17, Івано-Франківській – 26, Київській – 17, Сумській – 13, Луганській –11, Львівській – 43, Миколаївській – 14, Одеській – 29, Полтавській – 37, Рівненській – 34, Тернопільській – 18, Харківській – 30, Херсонській – 25, Хмельницькій – 27, Черкаській – 23, Чернівецькій – 7, Чернігівській – 21.
Серед затверджених проектів:
  • амбулаторії монопрактики на 1-2 лікаря без житла – 155 об’єктів;
  • амбулаторії монопрактики на 1-2 лікаря з житлом – 153 об’єкти;
  • амбулаторії групової практики на 3-4 лікаря – 188 об’єктів;
  • центри первинної медико-санітарної допомоги на 5-7 лікарів – 17 об’єктів.
Станом на 12 жовтня вже розпочато будівництво 38 нових амбулаторій.
За матеріалами МОЗ: http://moz.gov.ua/article/news/moz-ukraini-bude-monitoriti-jak-obirajut-likariv-majbutnih-silskih-ambulatorij

22-10-2018, 16:43 18 0