» Віншували працівників соціальної сфери.

Віншували працівників соціальної сфери.

26 жовтня 2018року в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Онуфріївського району відбулися урочисті збори, присвячені Дню працівника соціальної сфери.

Привітати соціальних працівників територіального центру з їх професійним святом прийшли голова Онуфріївської районної державної адміністрації Самородченко Сергій Миколайович, керуючий справами виконавчого комітету апарату Онуфріївської районної ради Медведьов Михайло Юрійович, слухачі Університету срібного віку.

Представники місцевої влади поздоровили соціальних працівників зі святом і вручили грамоту Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації та грамоти і подяки від районної державної адміністрації.

Своїх колег з професійним святом привітали директор територіального центру Данилів Н.О. та секретар профспілкового комітету працівників установи Стояновська М.В., яка вручила працівникам подарунки від профспілки. Отримали соціальні працівники привітання від районної ветеранської організації та своїх підопічних.

Слухачі Університету срібного віку в своїхпривітаннях з глибокою повагою висловили слова вдячності всім працівникам територіального центру за їх нелегку, але таку потрібну працю, велике терпіння, турботу, любов, увагу, чуйне ставлення до своїх підопічних та виконали у подарунок пісню.

Присутні на зборах переглянули фотографії з життя і відпочинку працівників територіального центру та отримали музичні відеопривітання. Збори проходили в щирій, святковій, атмосфері. Соціальні працівники залишали установу в доброму, піднесеному настрої.

29-10-2018, 11:46 17 0