» Чергове засідання колегії райдержадміністрації

Чергове засідання колегії райдержадміністрації

26 жовтня 2018 року голова районної державної адміністрації Самородченко С.М., провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У якому взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

На порядок денний було винесено 3 питання:

про виконання програми соціально-економічного розвитку Онуфріївського району та підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2018 року

про стан надання житлових субсидій;

про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 14 червня 2013 року №185-р «Про удосконалення соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах».

Завершив засідання та підвів підсумки колегії голова районної державної адміністрації Самородченко С.М. По всіх розглянутих питаннях колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

31-10-2018, 11:50 20 0