» Шановні працівники соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Соціальний працівник у країні, де значна частина населення потребує державної допомоги і підтримки, – відповідальна і непроста професія. На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення.

Дякуємо вам за служіння обраній справі, професіоналізм та витримку, любов і співчуття.

Впевнені, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання, великий практичний досвід для досягнення нової якості життя наших громадян.

Хай благодатна осіння пора наповнить ваші серця теплом і відчуттям потрібності людям, життя сповниться миром, злагодою, стабільністю, добробутом, любов’ю і впевненістю у майбутньому.

Сил вам для нових добрих справ в ім’я кращої долі нашої єдиної, незалежної держави.

Голова районної державної адміністрації                                    Голова районної ради

С. САМОРОДЧЕНКО                                                                   Т. УТКІНА

31-10-2018, 11:58 15 0