» Шановні працівники сталевих магістралей!

Шановні працівники сталевих магістралей!

Вітаємо з вашим професійним святом —Днем залізничника!

Для більшості жителів нашої держави залізниця залишається найбільш доступним і надійним видом транспорту в сфері пасажирських та вантажних перевезень. Ваша повсякденна робота вимагає високої відповідальності і справжнього професіоналізму. Переконані, що ви й надалі робитимете все можливе, щоб забезпечити високий рівень обслуговування пасажирів, сприятимете зміцненню економіки та розвитку всіх галузей господарства нашого краю.

Глибоко вдячні за високу професійну майстерність, добросовісну і наполегливу працю. Бажаємо всьому колективу залізничників нашого району, шановним ветеранам міцного здоров’я і добробуту, щастя і злагоди в родинах, оптимізму і нових професійних здобутків.

Голова районної державної адміністрації                                       Голова районної ради

С. САМОРОДЧЕНКО                                                                         Т. УТКІНА

31-10-2018, 12:02 14 0