» Командно- штабне навчання

Командно- штабне навчання

30 жовтня 2018 року відбулося командно- штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Онуфріївської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи Кіровоградської області під керівництвом першого заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Коваленка С.П.

За легендою, оперативна обстановка зумовлена руйнуванням греблі Кременчуцької ГЕС та проривом води Кременчуцького водосховища в наслідок чого утворюється зона катастрофічного затоплення в яку потрапляє м. Кременчук та 6 населених пунктів Онуфріївськогорайону: с. Успенка, с.Деріївка, с.Млинок, с.Куцеволівка, с.Дача, с.Морозівка.

У ході навчань були відпрацьовані порядки організації роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та комісії з питань евакуації з урахуванням вимог чинного законодавства України у сфері цивільного захисту, розглянуті питання стосовно подальшого впровадження реформи децентралізації у цій сферіа також проведені практичні тренування щодо розгортання збірного (с. Деріївка) та приймального (сел..Павлиш) пунктів евакуації.

31-10-2018, 15:27 25 0