» Про результати комісійної перевірки закладів освіти, проведених у жовтні 2018року

Відповідно допункту 6 протоколу наради у голови Кіровоградської обласної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів облдержадміністраціїта керівниками окремих територіальних органів міністерств та відомств України в області від 11 грудня 2017 року №39 та наказу відділу освіти Онуфріївської РДА від 31 серпня 2018 року №308 продовженороботуробочої групи з перевірки якості харчування , умов навчання та перебування дітей в організованих колективах.

Згідно графіка до вищезазначеного наказу відділу освіти«Про заходи щодо профілактикиінфекційних захворювань узакладах освіти району» у жовтні поточного року комісійно перевірено 2 дошкільних заклади та 5 загальноосвітніхшкіл.В той же час,Вами не організовано проведення комісійних перевірок Успенського ДНЗ «Дзвіночок», Успенської ЗШ І-ІІІ ступенів, НВК»Деріївська ЗШ І-ІІІст. – ДНЗ» та НВК «Куцеволівська ЗШ І-ІІІступенів – ДНЗ», які відповідно до графіку заплановано було перевірити комісійноу вересні 2018 року.

У обстеженихв жовтні навчальних закладах порушень щодо дотриманняповітряно – теплового режиму, режиму прибирання приміщень не виявлено. Засобами особистої гігієни, миючими та дезінфікуючими засобамизаклади забезпечено в достатній кількості. Огляд учнів на ураженість педикульозом медичними працівниками проведено. За результатами огляду – педикульозусеред дітей не виявлено.

В той же час, виявлено порушення санітарно- гігієнічних вимог щодо застосування прибирального інвентарю у Млинківській та Василівській ЗШ І-ІІІступенів, який використовувався не за призначенням,частина його не маркована.Не відремонтовано дах уприміщенні ВасилівськоїЗШ І-ІІІступенів.

В груповому осередку молодшої групиНВК»Павлиська ЗШ І-ІІ ступенів –ДНЗ» світильники не забезпечені захисною арматурою ( плафонами).

У Млинківському ДНЗ»Веселка» відсутні висновки санепідекспертизи но придбані меблі, частина дитячих меблів не маркована. На харчоблоці цього ж дошкільного закладу електроплита потребує заміни, відсутні дані про повірку терморегулюючих пристроїв в жарочній шафі та термометра в холодильнику.

На харчоблці Василівської ЗШ І-ІІІступенів, на харчову продукцію,що була наявна в день перевірки відсутня супровідна документація, яка б свідчила проїї походження і якість та товарно- транспортні накладні.

Суттєві порушеннявиявленона харчоблоціНВК «Попівська ЗШ І-ІІступенів –ДНЗ», де порушувалась технологія приготування кулінарних виробів з мяса та риби, а зокрема не проводилась вторинна кулінарна обробка котлет та рибив духовій шафі при відповідному температурному режимі, що може призвести до харчового отруєння та спричинити виникнення гострих кишкових інфекцій. Кухонний посуд, плити миютьсяне своєчасно та неякісно. Відсутня товаро- транспортна накладнана харчову продукцію.

Не проведенапаспортизація джерел водопостачання у Млинківській, Василівській ЗШ І- ІІІступенів та НВК «Павлиська ЗШ І-ІІІступенів- ліцей им. В.О.Сухомлинського».

5-11-2018, 11:36 20 0