» Шановні друзі, медична реформа починає діяти і в Онуфріївському районі

Шановні друзі, медична реформа починає діяти і в Онуфріївському районі

З 03 жовтня 2018 року відбулася реорганізація комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївського району» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство, що надасть змогу закладу отримувати кошти з державного бюджету. Таким чином, з першого січня 2019 року Національна служба здоров’я України (НСЗУ) та Онуфріївський центр первинної медико-санітарної допомоги перейдуть на пряме фінансування, сума по якому визначатиметься від кількості укладених декларацій з нашими лікарями та пацієнтами. З практики інших районів, які насьогодні вже працюють з НСЗУ, ми бачимо дійсно суттєві зміни в медичній галузі. Керівники мають можливість не тільки покращуватиматеріально – технічну базу лікувально – профілактичних закладів, а й суттєво збільшити заробітну плату працівникам, які добросовісно відносяться до роботи і максимально працюють з пацієнтами. Дуже приємно, що насьогодні 66% населення району довірили своє здоров’я нашим лікарям та маю велику надію, що вони виправдають Ваші сподівання і як керівник, прикладу до цього максимум зусиль. Переконана, що у найближчій перспективі наші результати будуть кращими. Але залежить це в тому числі і від нас з Вами. Тож не зволікаємо і як найшвидше обираймо свого лікаря, і тим самим забезпечимо гідні умови та оплату праці працівникам медустанов, а також наше з Вами медичне обслуговування.

Велика вдячність сільським, селищним головам, які допомагають медичним працівникам в організації роботи по підписанню декларацій та всім працівникам первинки за пророблену роботу.

2-11-2018, 15:23 14 0