» ПОЧЕСНО І БЛАГОРОДНО: ДОНОРСТВО В ДЕРІЇВЦІ

ПОЧЕСНО І БЛАГОРОДНО: ДОНОРСТВО В ДЕРІЇВЦІ

07 жовтня 2018 року в приміщенні Деріївського фельдшерсько – акушерського пункту було організовано прийом пацієнтів лікарем-терапевтом КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Онуфріївської районної ради Кіровоградської області» Гаркавенко І. Г., лікарями Онуфріївської ЦРЛ: хірургом Пасічником І. І. та інфекціоністом Харченком О. М., якими оглянуто понад 25 пацієнтів. Крім того, цього ж дня, за ініціативи головного лікаря КНП «Центр первинноїмедико – санітарної допомоги Онуфріївської районної ради Кіровоградської області» Горобець Л. М. та лікаря пункту переливання крові Пасічника І. І. було проведено День донора в с. Деріївка. За підтримки голови Деріївської сільської ради медичними працівниками ФАПу було залучено 20 донорів, з яких заготовлено 10 літрів крові. Донори отримали чай каву до «солодкого столу» та грошову винагороду за участь у Дні донора.

Хочу висловити велику вдячність за фінансову підтримку Деріївському сільському голові Зайвому Василю Федоровичу, за підготовку та організацію роботи у даному напрямку завідувачу Деріївського ФАПу Кирніс Тамарі Миколаївні, медичній сестрі Охріменко Ларисі Вікторівні та молодшій медичній сестрі Холькін Валентині Карпівні.

Всім донорам дякую за розуміння та за в майбутньому врятовані людські життя, бажаю здоров’я та невичерпної енергії.

На цьому не зупиняємося, плануємо наступний виїзд лікарів та проведення Дня донора у приміщенні Камбурліївського ФАПу 09 листопада 2018 року, початок о 9:00 год. Всіх небайдужих запрошуємо взяти участь у Дні донора. Лікарський прийом пацієнтів будуть проводити лікар загальної практики-сімейний лікар КНП «Центр первинноїмедико – санітарної допомоги Онуфріївської районної ради Кіровоградської області» Ропало Зоя Василівна та лікар-хірург Онуфріївської ЦРЛ Пасічник Ілля Ігорович.

Головний лікар КНП «Центр первинноїмедико – санітарної допомоги Онуфріївської районної ради Кіровоградської області» Людмила Горобець

8-11-2018, 19:36 18 0