» Всеукраїнська Естафета Пам’яті «Слава визволителям України»

Всеукраїнська Естафета Пам’яті «Слава визволителям України»

03 грудня 1943 року Новогеоргіївськ, правонаступником якого є у певній мірі нинішній Світловодськ, було звільнено від німецьких поневолювачів. Цього дня 75 років потому на меморіалі «Вічний Вогонь» Світловодський район прийняв від Онуфріївського району символи Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України».

Символом естафети є штандарт, на якому будуть розміщені прапори кожного району, по яким в області проходитиме естафета.

Основна мета й завдання естафети це - увічнення пам'яті про подвиг старших поколінь в роки Другої світової війни, поглиблення знань з історії Другої світової війни, поширення цих знань серед громадськості; утвердження в суспільній свідомості почуття поваги й вдячності до покоління переможців, віддача честі живим учасникам подій, популяризація нині живущих земляків - визволителів рідного краю; посилення уваги до умов життя ветеранів, інвалідів Другої світової війни, активізація пошуково-патріотичної роботи; зміцнення моральної єдності суспільства.

У складі естафетної групи від Онуфріївського району були: голова ради Онуфріївської районної організації ветеранів України Семенова Л.В., завідувач сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Єрмакова І.М., ветерани району Матюха М, М., Семенов Ю.Д..

На меморіалі «Вічний вогонь» місто Світловодськ та район урочисто відзначили цей день: відбувся мітинг та покладання квітів до Братської могили загиблих радянських воїнів. До слова були запрошені: міський голова Валентин Козярчук, голова обласної організації «Ветеранів України» Василь Єфіменко, голова ради Онуфріївської районної організації ветеранів України Людмила Семенова, інші поважні гості. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих воїнів.

6 грудня Естафету пам’яті «Слава визволителям України» зустрічатиме Олександрія.

5-12-2018, 08:45 6 0