» Шановні працівники та ветерани органів статистики!

Шановні працівники та ветерани органів статистики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята.

На Вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку.

Бажаємо Вам, шановні працівники статистики району, щастя, здоров'я та подальших успіхів у виконанні почесного державного завдання, ефективності праці в ім'я процвітання нашого краю та України.

Голова районної державної                                             Голова районної ради

адміністрації

С. Самородченко                                                              Т. Уткіна

5-12-2018, 08:47 8 0