» На Онуфріївщині відбулися заходи до Міжнародного дня інвалідів в Україні

На Онуфріївщині відбулися заходи до Міжнародного дня інвалідів в Україні

З нагоди Міжнародного дня інвалідів, який щороку відзначається3 грудня, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районним будинком культури, в читальному залі районної бібліотеки, було проведено ХІІ районний фестиваль дитячо-юнацької творчості для дітей зобмеженими фізичними можливостями «Повір у себе» . У фестивалі взяли участь13 дітей даної категорії , які продемонстрували свої досягнення у виготовленні виробів з різних матеріалів, аплікацій та малюнків. Також деякі діти проявили свої здібності у декламуванні віршів та гри на музичних інструментах. До дітей звернулася директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Фірсова зі словами про прекрасну традицію проведення фестивалю, потребу у спілкуванні та підтримку родин, де виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями та побажала віри у власні сили та талант.За участь у фестивалі всі учасникиотримали подарунки.

По закінченню фестивалю, для дітей з обмеженими фізичними можливостями була проведена розважальна програма «Свято солодкоїжок». Учасники з задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах: дегустували варення, дівчатка-модниці виготовляли яскраві буси з карамельок, відгадувализагадки про солодощі. За допомогою фломастерів, олівців створювали смачні та неповторні солодощі на папері.

На свято до дітей завітав найбільший любитель варення та улюбленець дітей– Карлсон, якийтанцював, грав разом з дітям та створював веселий настрій. Музичні вітання від вокалістів-дітей районного будинку культури були гарним доповненням на святі. Ми сподіваємося, що позитивний настрій і яскраві враження від свята будуть з дітьми надовго.

3 та 4 грудня спеціалістами районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді були відвідані вдома дітки з обмеженими фізичними можливостями віком від 0 до 6 років та діти, які мають тяжкі діагнози та ДЦП.

Відвідано 21 родину та вручено дітям подарункові набори від районної державної адміністрації.

5-12-2018, 08:53 8 0