» УРЯД ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕБІЙНОЇ ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ І ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТ СПІВРОБІТНИКАМ УКРПОШТИ

УРЯД ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕБІЙНОЇ ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ І ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТ СПІВРОБІТНИКАМ УКРПОШТИ

Урядовим рішенням визначено механізм використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат акціонерному товариству «Укрпошта» за надання послуг, пов’язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню
6 лютого 2019 року на засіданні Уряду було затверджено Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат акціонерному товариству «Укрпошта» за надання послуг, пов’язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню.
Урядовим рішенням визначено механізм використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат акціонерному товариству «Укрпошта» за надання послуг, пов’язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню.
Бюджетні кошти, в межах затверджених асигнувань на 2019 рік, надаються  АТ «Укрпошта» за умови укладення ним у порядку, встановленому Законом України «Про публічні закупівлі», договорів з територіальними органами Пенсійного фонду України про надання послуг з виплати та доставки пенсій і грошової допомоги населенню у 2019 році.
Реалізація прийнятого рішення забезпечить безперебійну доставку пенсій і виплату заробітної плати співробітникам АТ «Укрпошта».
За матеріалами Урядового порталу: 
https://www.kmu.gov.ua/ua/news/uryad-prijnyav-rishennya-dlya-zabezpechennya-bezperebijnoyi-dostavki-pensij-i-viplati-zarplat-spivrobitnikam-ukrposhti
7-02-2019, 11:08 83 0

Коментарі