» Виконання делегованих повноважень сільськими та селищними радами району на контролі в РДА

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 січня 2019 року №20-р «Про перевірку стану виконання виконавчим комітетом Павлиської селищної ради делегованих повноважень органів виконавчої влади» з 04 по 07 січня 2019 року робочою групою під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Дудніка І.В.проводиться комплексна перевірка стану виконання виконавчим комітетом Павлиської селищної ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Так, 06 лютого 2019 року представники апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації, районного управління Головного управління Держпродспоживслужби, районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції здійснили перевірку забезпечення виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Павлиської селищної ради.

В ході перевірки розглянули питання, визначені статтями 27-38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зокрема повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, усферахповодженнязвідходами та регулювання земельних відносин, повноваження щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, зберігання документів Національного архівного фонду, що мають місцеве значення, і управління архівною справою та діловодством, реєстраціяактівцивільногостану,організація роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх, вирішення відповідно до законодавствапитаньпро повне державне утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та інше.

Під час перевірки було надано методичні рекомендації.

7-02-2019, 16:10 23 0