» Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

За підтримки Міністерства молоді та спорту  України Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub проводить конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» серед учнів 10-х класів.
Есе повинно розкривати плани та очікування учнів щодо обраної професії, а також  бачення розвитку в професії та перспективи самореалізації.
Вимоги до есе: до 2 сторінок, українською мовою, 12 шрифтом, грамотність та охайність.
Есе необхідно надіслати до 25 лютого2018 року  на електронну адресу info@careerhub.in.ua.
Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в одному з  п’яти міст України:  Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі та Одесі, де познайомляться з керівниками місцевих компаній та створять власний рецепт успішної кар’єри.
31 травня 2018 року  50 найактивніших учасників регіональних етапів відвідають Всеукраїнську конференцію з планування кар’єри у м. Києві, де перейматимуть досвід від топ-менеджерів та успішних українців.
1 червня2018 року  переможці проведуть День з успішною людиною (керівником підприємства, міжнародної організації, державного органу влади тощо).
Більш детальну інформацію щодо конкурсу ви зможете дізнатися на офіційних сайтах організаторів: www.csr-ukraine.orgта  www.careerhub.in.ua.
5-02-2018, 10:27 198 0

Коментарі