» 1 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ІМУНІТЕТУ

1 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ІМУНІТЕТУ

Щорічно 1 березня відзначається Всесвітній день імунітету з метою залучити увагу громадськості до проблем розповсюдження імунних захворювань, а також збереження та зміцнення імунітету.

Надзвичайно ефективним впливом на формування імунітету проти інфекційних хвороб є вакцинація.

Багато батьків, під впливом антивакцинальних настроїв, які заполонили телебачення та інтернет ігнорують рекомендації професіоналів та безпідставно відмовляються від вакцинації своїх дітей.

Науково доведено, що при наявності у жінки імунітету до ряду інфекційних хвороб, вона передасть материнські антитіла до цих інфекцій своїй новонародженій дитині. Ніколи за часів високого рівня охоплення населення вакцинацією у новонароджених дітей не реєструвались захворювання на кір та правець. Проте зараз через відсутність необхідного імунітету у дорослих такі випадки на жаль трапляються.

Фахівці Онуфріївського районного лабораторного відділення закликають мешканців Онуфріївського району скористатися нагодою набути особистий імунітет проти таких небезпечних інфекційних хвороб як туберкульоз, поліомієліт, гемофільна інфекція типу В, вірусний гепатит В, дифтерія, правець, кашлюк, кір, епідемічний паротит та краснуха шляхом вакцинації.

Міністерством охорони здоров’я України повністю налагоджені централізовані закупівлі та поставки усіх видів вакцин, які входять до Календаря профілактичних щеплень. Вакцини, які отримують заклади охорони здоров’я сертифіковані, безпечні та ефективні.

Зробіть щеплення собі та своїм дітям та будьте здорові!

Наказ Міністерства охорони здоров'я України

16 років

Дифтерії, правця3

26 років