» Урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня – 8 Березня.

Урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня – 8 Березня.

07 березня 2019 року в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня – 8 Березня.

Представниць прекрасної статі вітали голова районної державної адміністрації Самородченко С.М., голова районної ради Уткіна Т.І. Вони побажали присутнім в залі жінкам міцного здоров’я, успіхів у роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра. Від імені народного депутата України Олеся Довгого і від себе особисто привітала прекрасну половину людства представник депутата Ганна Трубаченко.

Під час урочистого заходу, за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті району та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, грамотою районної державної адміністрації та районної ради та грошовою премією нагороджено кращих жінок району.

Чудовим подарунком для всіх жінок став святковий концерт за участю аматорських колективів районного Будинку культури. Зал з вдячністю та щирими оплесками вітав керівників району, гостей та митців сцени.

11-03-2019, 15:51 39 0