» Свою Україну любіть, Любіть її.. во время люте, В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.

Щороку з квітом весни оживає з новою силою поетичне слово нашого пророка – Тараса Шевченка. Піднесена поезія Кобзаря, сповнена вірою, синівською любов'ю до своєї Батьківщини.

Уся його творчість присвячена свободі й розвитку українського народу, які можливі лише у „своїй хаті" – власній національній державі, де – „своя правда, і сила, і воля".

9 березня 2019 року, біля пам’ятного знаку Т.Г. Шевченкові, відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди святкування 205-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря за участі керівництва району, трудових колективів, громадськості району.

Голова райдержадміністрації Самородченко С.М. привітав присутніх зазначивши, що творчість Великого Кобзаря стала духовною основою формування сучасної української нації,тому що для українців всіх наступних поколінь Т.Шевченко став могутнім джерелом національної свідомості, символом України. Наголосив, що про Т.Г.Шевченка можна говорити як про поета, художника, громадського діяча, він є національною гордістю українського народу. Своїм талантом і творчістю поет навчає нас любити рідну землю, берегти мову, розвивати культуру.

Урочистості завершилися покладанням квітів від керівництва району, громадськості до підніжжя пам’ятного знаку Т. Г. Шевченкові.

11-03-2019, 15:54 22 0