Меню

+ А           - А

Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Створення бюро правової допомоги – реальна можливість громадян до безоплатної правової допомоги за місцем проживання

      В зв’язку з реформуванням територіальних органів Міністерства юстиції України та розвитку системи надання безоплатної правової допомоги в Україні на базі ліквідованих районних управлінь юстиції з 1 липня 2016 року повинні запрацювати бюро правової допомоги.
      На території, яку обслуговує Олександрійський місцевий центр з надання БВПД бюро правової допомоги будуть утворені в м.Світловодську, м.Знам’янка, смт. Онуфріївка, смт. Петрове, смт.Олександрівка.
      Як показала практика перших 9-ти місяців роботи місцевого центру за отриманням правової допомоги звернулося 1298 громадян, із яких 70% потребували лише первинної правової допомоги і лише 30% знадобилася вторинна. Практично неможливо розділити надання первинної і вторинної правової допомоги. Тому бюро правової допомоги надаватимуть всі види безоплатної правової допомоги тим, хто має право на неї за законом. В складі кожного бюро будуть працювати фахівці юристи, які безпосередньо надаватимуть правові консультації громадянам з усього спектру правових питань та займатимуться прийомом звернень громадян про отримання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних судових спорах.
       Крім цього, такі бюро будуть обладнані комп’ютерами, під’єднаними до мережі інтернет, з відповідним програмним забезпеченням, через які будь – яка особа зможе отримати доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції. Це створить для людей реальні можливості реалізувати свої права безпосередньо за місцем проживання.

Олександрійський місцевий центр з надання
безоплатної вторинної правової допомоги

скачать dle 10.1русский торрент трекер

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien