» Проведення сходок громадян – можливість визначити пріоритети розвитку територій

Проведення сходок громадян – можливість визначити пріоритети розвитку територій

У Онуфріївському районі продовжується проведення загальних зборів громадян населених пунктів, на яких керівники територіальних громад, дільничні інспектори райвідділу поліції, депутати сільських, селищних, районної рад мають змогу прозвітувати про роботу перед населенням, вислухати зауваження і пропозиції людей щодо розвитку територій.

Разом із тим, в усіх без винятку зборах беруть участь працівники районних організацій та установ, які в свою чергу можуть донести людям ту чи іншу інформацію, повідомлення, відповісти на конкретні запитання щодо пенсійних виплат, соціальних допомог, джерел наповнення бюджету і фінансування різних заходів тощо.

Ось і 15 березня 2019 року, відповідно до затвердженого графвіка, у с. Успенка відбулися загальні збори громадян села. В їх роботі взяли участь: голова районної державної адміністрації Сергій Самородченко, заступник начальника управління праці райдержадміністрації Тетяна Сідєльнікова, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Самородченко, завідувач сектору з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Онуфріївському районі Людмила Красножон, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Онуфріївський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Горобець та інші.

Перед учасниками зборів, про виконання програми економічного і соціального розвитку Онуфріївського району за 2018 рік, прозвітував голова райдержадміністрації Сергій Самородченко.

Сергієм Миколайовичем були відмічені найбільші досягнення 2018 року:

реалізовано проект «Будівництво сільської лікарської амбулаторії вс. Зибкове» загальною вартістю 6,2 млн. грн., придбано новий автомобіль «РЕНО-ДАСТЕР»;

проведено поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення в сумі 7,9 млн. грн.;

проведено капітальний ремонт музею ім. В.О.Сухомлинськогов сел. Павлиш майже на 7 млн.грн.;

завершено капітальний ремонт Онуфіївської центральної районної лікарні, сума коштів складає – 4,3 млн. грн.;

придбано п’ять квартир для п’яти осіб із числа дітей-сиріт за рахунок коштів субвенції з державного бюджету в сумі1,1 млн. грн.;

проведено капітальний ремонт системи опалення з установкою енергоефективного котла на природному газі в Млинківскій загальноосвітній школіІ- ІІІ ступенів на суму 575,0 тис.грн., замінено 76 вікон на металопластикові в Зибківській загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів на суму 672,7 тис. грн., проведено заміну внутрішньої системи теплопостачання Онуфріївської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів на суму 827,5 тис. грн.;

придбано житло за рахунок коштів районного бюджету в сумі 200,00 тис. грн. для 4 учасників АТО та придбано путівкидля оздоровлення шести учасників АТО на суму 50,2 тис. грн., а також 12 сімей учасників бойових дій в зоні АТО скористались послугою сімейного відпочинку на загальну суму 120,00 тис. грн.;

розпочато капітальний ремонт сільського будинку культури із застосуванням енергозберігаючих матеріалів та альтернативного виду палива в с. Куцеволівка на загальну суму 2,7 млн. грн.

на капітальний ремонт фасадів районного будинку культури з благоустроєм прилеглої території в сел. Онуфріївка у 2018 році з державного бюджету отримано 2,4 млн. грн. ,реалізація проекту планується у 2019 році;

для придбання обладнання в галузях освіта, медицина та для розвитку сільських, селищних рад з державного бюджету отримано кошти в сумі 2,2 млн. грн.;

придбано обладнання, інвентар та предмети довгострокового користування для кабінету фізики для НВК «Павлиська ЗШ I-III ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського».

В своєму виступі очільник району дав відповіді на всі поставлені запитання та разом з депутатами сільської ради намітили шляхи вирішення.

Також жителями села піднімалися питання реформування медичної галузі, роботи швидкої, невідкладної допомоги на території Придніпров’я, вирішення кадрових питань - залучення до роботи в селі випускників медичних вишів. По даному питанню перед присутніми виступила головний лікар комунального некомерційного підприємства «Онуфріївський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Гробець.

Крім цього, відповідаючи на поставлені питання щодо отримання монетизованої субсидії та перерахунку пенсій, перед жителями села виступили: заступник начальника УПСЗН райдержадміністрації Тетяна Сідєльнікова, завідувач сектору з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Онуфріївському районі Людмила Красножон.

18-03-2019, 14:58 64 0