» Відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення на онуфріївщині 29-ї річниці виведення військ з Афганістану.

5 лютого 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Самородченка С.М. відбулося засідання оргкомітету з нагоди відзначення в районі 29-ої річниці виведення військ з Афганістану.

Участь у якому також прийняли голова районної ради Уткіна Т.І., перший заступник голови райдержадміністрації Дуднік І.В., керівник апарату райдержадміністрації Євтушенко О.Ю., начальник відділу культури райдержадміністрації Балим С.О., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тарабан О.В., голова районної організації спілки воїнів – інтернаціоналістів «Саланг» Гога В.І. Метою засідання стало обговорення та узгодження основних організаційних питань, що стосуються проведення у районі дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану.

В результаті обговорення було вирішено провести урочисті заходи 15 лютого 2018 року о 9.20 год. за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості.

За результатами засідання дано відповідні доручення.

5-02-2018, 16:30 88 0