» Апаратна нарада

Апаратна нарада

5 лютого 2018 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Самородченко С.М. за участю голови районної ради Уткіної Т.І., першого заступника голови райдержадміністрації Дудніка І.В., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Голова районної державної адміністрації розпочав нараду з представлення новопризначеного начальника районного відділення ПАТ «Ощадбанк» Саусь А.В. Далі очільник району поінформував присутніх про питання, які були розглянуті на обласній апаратні нараді та окреслив головні завдання наради.

Про стан виконання у 2017 році обласної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО і членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки доповіли: начальник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Фірсова В.Б., головний лікар Онуфріївської центральної районної лікарні Іванченко Л.О., начальник відділу в Онуфріївському районі Головного управління Держгеокадстру у Кіровоградській області Перев’язко М.А.

Станом на 01 лютого 2018 року на обліку в РЦ СССДМ перебувають 211 учасників АТО, вивчаються їхні першочергові потреби, зокрема-щодо забезпечення житлом. На квартирному обліку перебуває 21 учасник АТО, дев’ять з них подали заяви до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації для виділення матеріальної допомоги на придбання житла згідно районної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників АТО, військовослужбовців і учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих. На територіях сільських рад учасникам АТО надається щорічна одноразова матеріальна допомога, безкоштовне харчування для дітей учасників АТО в школах та дитячих садочках ( крм Павлиської селищної ради), забезпечуються талонами на безкоштовний проїзд, 130 учасників АТО отримали земельні ділянки. Здійснюється медичне забезпечення учасників АТО. В обласному госпіталі інвалідів у 2017 році проліковано 6 демобілізованих учасників АТО. У 2018 році заплановано кошти на безкоштовне отримання ліків в сумі 5000,00 грн. На обласному рівні проводиться безкоштовне обстеження: МРТ, СКТ, коронарографія, обстеження на ВІЛ, гепатити, гормони.

Підводячи підсумки обговорення по даному питанню голова райдержадміністрації наголосив, що на сьогодні немає перешкод та законодавчих обмежень у забезпеченні учасників АТО земельними ділянками. Уряд врегулював порядок забезпечення учасників АТО земельними ділянками( постанова КМУ від 17 січня 2018 року).

З питання забезпечення в районі соціального захисту внутрішньо переміщених осіб інформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тарабан О.В.Нині на Онуфріївщині перебуває 102 громадян, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції на територію району, з них 20 осіб працездатного віку. Також посадовець надавінформацію щодо змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово - комунальних послуг, якими підвищується розмір щомісячної адресної допомоги дітям, пенсіонерам та граничний розмір, що виплачується на сім’ю, яка вимушено переселилася з тимчасово окупованої території та зони проведення антитерористичноїоперації.

Обговорюючи дане питання, голова райдержадміністрації наголосив на більш якісному та широкому інформуванні даної категорії населення через районні ЗМІ.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району також інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

5-02-2018, 16:27 83 0