» Про проведення заходів об’єктового тренування під час показового Дня цивільного захисту та показового Тижня безпеки дитини у навчальних закладах смт Онуфріївки».

Для реалізації завдань, передбачених Порядком здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року №444, Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів, студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого спільним наказом від 14.03.2018 р. №51/178/-ОД Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області

09 квітня 2019 року проведено показовий День цивільного захисту у Онуфріївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, під час якого відпрацювані заходи об’єктового тренування з питань цивільного захисту з учасниками освітнього процесу. Для керівників навчальних закладів району найважливішим було усвідомити алгоритм своїх дій у надзвичайних ситуаціях. Що і було успішно продемонстровано керівним складом навчального закладу на чолі з директором Рощенко Світланою Анатоліївною.

Зразково виступила під час проведення заходів, присвячених проведенню Дня цивільного захисту, команда Школи безпеки даного закладу, яка продемонструвала чіткі і злагоджені дії.

Цього ж дня були проведені практичні заходи показового Тижня безпеки дитини в дошкільному навчальному закладі «Калинка». Колектив, який очолює завідувач Тягла Людмила Володимирівна, чудово впорався з загрозою та наслідками природної стихії.

В обох навчальних закладах були відпрацьовані дії за сигналом оповіщення «Увага всім!» Було організовано евакуацію учнів та працівників школи, а також дітей і персоналу дошкільного закладу. В обох випадках евакуація пройшла бездоганно, що визначає в цілому готовність навчальнихзакладів до виконання завдань у сфері цивільного захисту.

Також керівниками навчальних закладівбуло продемонстровано взаємозв’язок з пожежно-рятувальною частиною, представники якої вчасно прибули та успішно діяли при гасінні «пожежі».

Слід зазначити, що методичну допомогу в підготовці цих заходів надали працівникиСвітловодських курсів навчально-методичного центру цивільного захисту Кіровоградської області.

Сподіваємося також , що проведені показові заходи стануть корисними не лише для учнів та працівників вказаних навчальних закладів, а й для запрошених осіб Онуфріївського району.

10-04-2019, 15:12 36 0