» Відбулося засідання оргкомітету по підготовці та відзначенню в районі 33-ї річниці Чорнобильської

10 квітня 2019 року під головуванням голови райдержадміністрації Самородченка С.М. відбулося засідання оргкомітету по підготовці та відзначенню в районі 33-ї річниці Чорнобильської трагедії та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ході засідання було визначено дату, час та місце проведення урочистих заходів, обговорено кандидатури нагороджуваних осіб. Сергій Миколайович дав доручення розробити проект районної програми щодо соціальної підтримки у 2019 році учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та їх сімей аналогічний програмі підтримки учасників АТО і винести на сесію районної ради; провести заходи з благоустрою територій, які прилягають до пам’ятних знаків ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, а також упорядкування військових поховань, проведення ремонту та реставрації меморіалів, пам'ятників, обелісків полеглим у Другій світовій війні, та загиблим учасникам антитерористичної операції; забезпечити виконання районного плану заходів з підготовки та проведення 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи тапідготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації про підготовку відзначення в районі у 2019 році Дня пам’яті та примирення, 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відповідно до Указу Президента України від 3 квітня 2019 року №99/2019.

11-04-2019, 10:51 24 0