» Привітання з Великоднем голови райдержадміністрації Сергія Самородченка

Привітання з Великоднем голови райдержадміністрації Сергія Самородченка

Шановні мешканці Онуфріївщини!

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Світлого Воскресіння Христового!

Кожен з нас знаходить у цьому величному святі особливий зміст, звіряючи свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю.

Саме ці Великодні дні об’єднують нас щирими сподіваннями на духовне оновлення та якнайшвидше повернення в Україну миру та спокою, додають нам сил і мудрості, щоб творити на своїй рідній землі щасливе й заможне майбуття.

Тож нехай Бог дарує своє благословення усій нашій великій онуфріївській громаді та кожній родині. Нехай береже наших воїнів-захисників, воїнів світла і добра!

Щиро віримо, що Великодні дзвони додадуть нам сил та енергії перебороти всі труднощі, зберегти в серцях милосердя, повагу один до одного, допоможуть зміцнити віру у перемогу життя над смертю, добра над злом.

Бажаємо аби радісні Пасхальні дні поклали благодатні початки новим перемогам і звершенням задля добробуту мешканців наших сіл, селищ та міст, рідної нам України!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Голова районної державної адміністрації

С. САМОРОДЧЕНКО