» В райдержадміністрації відзначили День охорони праці

В райдержадміністрації відзначили День охорони праці

З нагоди відзначення Дня охорони праці в Онуфріївську райдержадміністрацію завітала делегація з управління Держпраці у Кіровоградській області на чолі з начальником управління Подорожнім Сергієм Михайловичем.

Під час робочого візиту за сумлінну працю, забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці в районі та з нагоди Дня охорони праці Сергій Михайлович оголосив голові райдержадміністрації Самородченко Сергію Миколайовичу Подяку голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Сергій Михайлович побажав присутнім на урочистостях міцного здоров’я та незгасної життєвої енергії, щоб їх плани та прагнення завжди здійснювалися, а професіоналізм та ділові якості примножували здобутки нашої країни.

26-04-2019, 11:10 61 0