» В районі відзначили Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

В районі відзначили Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

26 квітня в Україні згадують про події, які відбулися 33 роки тому – День Чорнобильської катастрофи.

Аби вшанувати тих, хто трагічно загинув на Чорнобильській АЕС, цього дня в смт Онуфріївка, біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбувся урочистий мітинг-реквієм. Пам’ятний захід проходив за участю керівництва райдержадміністрації, районної ради,сільських та селищних голів, учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, представників трудових колективів, організацій та установ райцентру, районних ЗМІ.

Під час урочистостей голова райдержадміністрації Самородченко С.М. вручив відзнаки та матеріальні допомоги Онуфріївської районної державної адміністрації та районної ради ліквідаторам аварії на ЧАЕС, вдовам померлих ліквідаторів.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих та постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання. На завершення учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знака ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам`яті, що не даватимуть забути про цю страшну трагедію!

2-05-2019, 10:37 61 0