Меню

+ А           - А

Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

17 квітня Питання сім’ї перебувають на постійному контролі у місцевої влади

        17 квітня відбулось засідання координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Пеннера О.В.
        На засіданні розглянуто питання:
        1. Про Положенням про районну координаційну раду з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми.
        2. Про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації та Онуфріївського РВ УМВС України по протидії торгівлі людьми.
        3. Про стан демографічної ситуації в районі.
        В роботі координаційної ради взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, відділу культури і туризму райдержадміністрації, Онуфріївського РВ УМВС України в Кіровоградській області, центральної районної лікарні, районного центру зайнятості, відділу статистики в Онуфріївському районі.
        В ході розгляду питань ознайомлено членів координаційної ради з Положенням про районну координаційну раду з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми; підведено підсумки проведеної в 2013 - 2014 роках профілактичної роботи в районі по протидії торгівлі людьми; проаналізовано стан демографічної ситуації в районі.

скачать dle 10.1русский торрент трекер

Вгору
Онуфріївська РДА © 2014
over the counter xanax viagra for sale online online diazepam how much does soma cost how to buy provigil adipex p online prescription where can i buy sibutramine online generic levitra online klonopin price without insurance buy zopiclone online cheap tadalafil best price ativan lorazepam 1mg where can i buy ambien