» НОРМИ ТА ПРАВИЛА НОВОЇ РЕДАКЦІЇ «УКРАЇНСЬКОГО ПРАВОПИСУ» РЕКОМЕНДОВАНО ЗАСТОСОВУВАТИ З ДНЯ ЙОГО ОПУБЛІКУВАННЯ НА ОФІЦІЙНИХ САЙТАХ

З моменту оприлюднення на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук офіційного тексту Правопису його рекомендовановикористовувати у діловодстві, освіті, видавничій справі, сфері телебачення і радіомовлення та інших сферах суспільного життя
Водночас наразі розробляється план імплементації нової редакції «Українського правопису». Цим документом, зокрема, буде передбачено терміни та етапи впровадження змін в освітній процес.
Довідково: Документ підготувала спеціально створена Українська національна комісія з питань правопису, до якої ввійшли вчені-мовознавці Національної академії наук та національних університетів з різних регіонів України. Склад комісії затверджено розпорядженням КМУ від 17 червня 2015 р. № 416.
У серпні-вересні 2018 року відбулося громадське обговорення пропонованих змін, під час якого надійшло понад 3000 пропозицій від наукових установ, закладів освіти, органів державної влади та місцевого самоврядування, окремих громадян.
5-06-2019, 10:48 39 0