» «Діалог зі сприяння торгівлі»

«Діалог зі сприяння торгівлі»

Громадська організація «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) за фінансової підтримки Європейського Союзу з 2014 року реалізує проект «Діалог зі сприяння торгівлі», який спрямований на розвиток міжнародної торгівлі через активізацію співпраці представників бізнесу, громадського суспільства та органів державної влади.
Складовою проекту є підтримка регіональних організацій громадського суспільства. Зважаючи на актуальність питань, пов’язаних зі спрощенням процедур торгівлі та розуміючи важливість участі громадськості у розробці і реалізації заходів у цій сфері ІЕД оголосив третю хвилю конкурсу грантів з адвокації заходів зі сприяння торгівлі.
Метою конкурсу є покращення умов здійснення зовнішньоекономічної діяльності, зокрема шляхом удосконалення практики реалізації відповідних нормативно-правових актів та посилення прозорості діяльності органів влади, через забезпечення участі широкого кола громадських організацій в адвокації питань, пов’язнаних із сприянням та спрощенням процедур торгівлі.
До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, які мають:
- статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше ніж 1 рік на дату завершення конкурсу;
- спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);
- досвід практичної роботи у сфері сприяння міжнародній торгівлі та спрощення відповідних процедур;
- веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці.
Конкурс не передбачає надання грантів політичним партіям, релігійним громадам, органам державної влади та пов’язним із ними громадськими організаціям.
Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням:
http://tfd.ier.com.ua/wordpress/uk/2018/01/30/1516/ або за тел.+380442786342 - менеджер грантів контрактів. Констянтин Михайличенко.
7-02-2018, 08:51 53 0