» СТАРТУЄ ТИЖДЕНЬ БЛАГОДІЙНОЇ ЗДАЧІ КРОВІ #ЯДОНОР

СТАРТУЄ ТИЖДЕНЬ БЛАГОДІЙНОЇ ЗДАЧІ КРОВІ #ЯДОНОР

До Всесвітнього дня донора крові, який відзначають 14 червня, в Україні розпочався тиждень благодійної здачі крові #яДонор. Міністерство охорони здоров’я, Центр громадського здоров’я МОЗ України та ДонорUA закликають приєднатися до волонтерського руху та поділитися своєю кров’ю з тими, хто її потребує
Кожен охочий може допомогти популяризувати культуру донорства в Україні і долучитися до порятунку життя. Ставайте донорами та упродовж тижня публікуйте в соцмережах свої фотографії із хештегом #яДонор.
Також запрошуються всі донори крові, хто бодай раз у житті пожертвував кров для порятунку інших, встановлювати тематичні рамки на профілі у Facebook.
1) рамка #яДонор
 (з краплиною крові)
2) рамка #яДонорка
 (з краплиною крові)
3) рамка #яДонор
 (просто напис)
4) рамка #яДонорка
 (просто напис)
Як підготуватися до здачі крові: https://bit.ly/2JuAYJ8
Всесвітній день донора крові відзначається 14 червня. Гасло від Всесвітньої організації охорони здоров'я цього року - «Безпечна кров для всіх!» У цей день світ дякує усім донорам, хто безкоштовно ділиться своєю кров’ю для збереження життя тих, хто її потребує. Щороку добровільна пожертва крові від донорів рятує мільйони життів у всьому світі.
В Україні кількість донацій крові майже втричі менша, ніж це рекомендовано ВООЗ. Але кожна здача крові допомагає врятувати три людські життя.
Зараз в Україні триває трансформація системи крові. На початку року МОЗ України розробило, а Уряд схвалив Стратегію розвитку національної системи крові. Основна мета прийнятої Стратегії – забезпечення рівноправного та своєчасного доступу пацієнтів до якісних та безпечних компонентів донорської крові у достатній кількості. Завдяки втіленню Стратегії будуть впроваджені європейські стандарти та практики діяльності системи крові, адже ці зміни запроваджуються, в тому числі, в рамках наближення України до ЄС.
За матеріалами Урядового порталу: 
https://www.kmu.gov.ua/ua/news/startuye-tizhden-blagodijnoyi-zdachi-krovi-yadonor
12-06-2019, 09:00 50 0

Коментарі