» Проведено перше засідання Молодіжної ради при Онуфріївській райдержадміністрації

07 червня 2019 року в Онуфріївській райдержадміністрації відбулось перше засідання Молодіжної ради- Координаційної ради з питань молодіжної політики при Онуфріївській райдержадміністрації.

Нагадаємо, що Молодіжна рада при райдержадміністрації – постійно діючий консультативно-дорадчий орган з питань реалізації молодіжної політики. Безпосередня мета її діяльності – згуртувати молодь для тісної співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, забезпечення участі молоді у прийнятті рішень щодо реалізації молодіжної політики, обговорення ідей та пропозицій пов’язаних з цим напрямком, участь молоді у проектах, які сприятимуть розвитку молодіжного руху на території Онуфріївського району.

Участь у засіданні взяли: заступник голови райдержадміністрації Валентина Здебська, начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Балим, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чаун, члени молодіжної ради.

На засіданні було обговорено питання про можливість створення молодіжного центру в районі на базі кінотеатру «Мрія», організації та відзначення Дня молоді у районі та інші організаційні питання.

12-06-2019, 14:35 66 0