» Вітання голови райдержадміністрації Сергія Самородченка та голови районної ради Тетяни Уткіної до Дня молоді

Шановна молодь Онуфріївщини!

Щиро вітаємо Вас з Днем молоді!

Юність – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це час випробувань і помилок, пізнання себе і навколишнього світу. Молодь завжди відрізнялася ініціативністю, завзятям, новим баченням і неординарними рішеннями.

Пам’ятайте: ви – творці сьогодення та майбутнього нашої країни. Будьте її справжніми громадянами і патріотами, гідними подвигу ваших ровесників, які боролись за волю України в різні часи та в наші дні захищають свободу і територіальну цілісність держави. Ваші розум і прагнення до позитивних змін, енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в громадському та суспільному житті, у навчанні та на виробництві, у спорті та мистецтві, допомагають у творенні України як сучасної європейської держави.

Хай щастить вам на добрі справи, вірних друзів, достаток і злагоду в родинах, втілення найкращих життєвих планів і мрій! Міцного вам здоров’я, оптимізму, віри у велике майбутнє нашої рідної країни!

Голова районної державної адміністрації                                                         Голова районної ради

С. САМОРОДЧЕНКО                                                                                      Т. УТКІНА

27-06-2019, 10:15 38 0