» Вітання голови райдержадміністрації Сергія Самородченка та голови районної ради Тетяни Уткіної до Дня молоді

Вітання голови райдержадміністрації Сергія Самородченка та голови районної ради Тетяни Уткіної до Дня молоді

Шановна молодь Онуфріївщини!

Щиро вітаємо Вас з Днем молоді!

Юність – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це час випробувань і помилок, пізнання себе і навколишнього світу. Молодь завжди відрізнялася ініціативністю, завзятям, новим баченням і неординарними рішеннями.

Пам’ятайте: ви – творці сьогодення та майбутнього нашої країни. Будьте її справжніми громадянами і патріотами, гідними подвигу ваших ровесників, які боролись за волю України в різні часи та в наші дні захищають свободу і територіальну цілісність держави. Ваші розум і прагнення до позитивних змін, енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в громадському та суспільному житті, у навчанні та на виробництві, у спорті та мистецтві, допомагають у творенні України як сучасної європейської держави.

Хай щастить вам на добрі справи, вірних друзів, достаток і злагоду в родинах, втілення найкращих життєвих планів і мрій! Міцного вам здоров’я, оптимізму, віри у велике майбутнє нашої рідної країни!Голова районної державної адміністрації                                                         Голова районної ради


С. САМОРОДЧЕНКО                                                                                      Т. УТКІНА


27-06-2019, 10:15 38 0

Коментарі