» РЕЄСТРАЦІЯ НА ВІДБІР ДО ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ІГОР НЕСКОРЕНИХ ТРИВАЄ З 14 ЧЕРВНЯ ПО 20 ЛИПНЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НА ВІДБІР ДО ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ІГОР НЕСКОРЕНИХ ТРИВАЄ З 14 ЧЕРВНЯ ПО 20 ЛИПНЯ

Реєстрація на відбір до збірної України для участі в Іграх Нескорених  у Гаазіможлива на офіційному сайті за посиланням https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman і триватиме з 14 червня по 20 липня 2019 року. Детальний опис критеріїв та строки відбору опубліковані на офіційній сторінці Ігор Нескорених в Україні: invictusgames.in.ua
Взяти участь у відборі до збірної України можуть усі ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій АТО\ООС або в ході миротворчих операцій за участі України з 1991 року.
Цього року організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні суттєво переглянув критерії відбору до національної команди, знизивши вагу спортивних результатів до 10% та надавши пріоритет потенційному ефекту від участі в Іграх на реабілітацію (фізичне та психологічне відновлення) учасника. Вага цього критерія тепер 40%.
Інші два критерії, як враховуватиме відбіркова комісія, це ставлення до цінностей Ігор Нескорених, інших учасників (25%) та спортивна етика учасника (25%). Відбір також передбачатиме особисті співбесіди та проходження медичної комісії.
Оголошення складу збірної заплановано на 17 жовтня.
Довідково: Документи, що необхідні для участі у відборі на Ігри Нескорених 2020: копія посвідчення УБД чи інваліда війни; для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке ви входите, з вказанням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення\травми\захворювання, у випадку відсутності первинних медичних документів – пояснення командира, чому вони відсутні; копія заключення військово-лікарської комісії, заключення МСЕК або інші первинні медичні документи, що засвідчують ваше поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій; довідка від лікаря спортивної медицини про отримання допуску до занять спортом; паспорт та фотографія 3*4 см.
Учасники відбору запрошуються спробувати свої сили у 6 адаптивних видах спорту, в яких братиме участь Україна на Іграх Нескорених 2020 у Гаазі: легка атлетика (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра, легка атлетика на візках), плавання, стрільба з лука, веслування на тренажері, пауерліфинг та велосипедний спорт (в тому числі велосипедний спорт на візках).
 Наявність спортивного досвіду та спортивних досягнень не є обов’язковими для участі у Іграх Нескорених, тому до спортивних тестувань запрошуються і учасники, які ніколи не займались спортом. Як і в попередні роки, відбір складається з трьох ключових етапів – онлайн-реєстрації, проходження спортивних тестувань у Львові, Одесі або Києві, та участі в Національних Іграх Нескорених в Києві.
Спортивні тестування не є змаганням, а дають учасниками можливість спробувати себе в основних дисциплінах Ігор Нескорених під наглядом тренерів та лікарів, після чого обрати для себе найбільш приємні. Спортивне тестування у Львові відбудеться 13 липня. Усі бажаючі пройти тестування у Львові повинні зареєструватись до 6 липня включно. Спортивне тестування в Одесі – 20 липня, зареєструватись необхідно до 13 липня включно. Спортивне тестування в Києві – 27 липня, зареєструватись до 20 липня включно.
Кожен з учасників відбору може взяти участь в спортивному тестуванні в будь-якому місті, незалежно від місця проживання, однак потрібно враховувати, що кінцеві даті реєстрації по кожному з міст різні. Наприклад, учасник зі Львова, що зареєструється 7 липня, не зможе тестуватись у Львові, однак матиме змогу приїхати на випробування до Одеси або Києва.
Національні Ігри Нескорених в Києві відбудуться 8 вересня. Учасники допускаються за умови проходження спортивних тестувань в одному з міст та наявності усіх необхідних документів, що засвідчують бойовий досвід та набуті травми під час виконання службового обов’язку в зоні бойових дій.
2-07-2019, 09:36 32 0

Коментарі