» Вітання голови райдержадміністрації Сергія Самородченка та голови районної ради Тетяни Уткіної з Днем Національної поліції України!

Шановнізахисники правопорядку!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які ви щоденно виконуєте, щоб у нашій державі панували мир та спокій.

Сучасні стандарти поліцейських – це ті стандарти, які повинні працювати в Україні, аби вона розвивалася як демократична, європейська, цивілізована країна.Сьогодні на службу до лав Національної поліції приходить професійно підготовлена молодь, відповідальна і дисциплінована, принципова і чесна. Переконані, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства ви з честю виконуватимете поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в державі і в нашому районі.

Сердечно бажаємо вам високих професійних здобутків, міцного здоров’я, миру, родинного тепла вам та вашим близьким!

Голова районної державної адміністрації                                                Голова районної ради

С. САМОРОДЧЕНКО                                                                            Т. УТКІНА

4-07-2019, 09:25 43 0