» Відбулось засідання організаційного комітету з нагоди святкування Дня Незалежності України

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашому районі пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.

Так, 24 липня в райдержадміністрації відбулось друге засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 28-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Дуднік І.В.

Основні питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися благоустрою населених пунктів району, прилеглих територій, підприємств, установ, організацій, їх будівель; підготовки до урочистих заходів, які будуть проходити під час святкування Дня Незалежності та винесення кандидатур на районну Дошку Пошани.

В ході наради, були враховані пропозиції членів оргкомітету щодо заходів із відзначення на Онуфріїщині 28-ої річниці Незалежності України.

30-07-2019, 12:00 70 0